پس از سالها فعالیت در زمینه تجارت الکترونیک و فروش اینترنتی محصولات ارتباطی و کامپیوتری، در تلاش هستیم تا در نشان‌مال با شیوه‌ای متفاوت از گذشته، کالاهایی از برند‌های مختلف را به مشتریان خودمان ارائه نماییم.
در نشان‌مال کالاهای هر برند در یک فروشگاه مجزا عرضه می‌شود. این روند با برندهای کامپیوتری، خوراکی، بهداشتی، سلولزی و ... آغاز شده و بتدریج با همکاری با سایر برندها در زمینه‌های دیگر نیز گسترش خواهد یافت.


نشان‌مال برای ارائه مستقیم کالا توسط برندهای برتر به مشتریان خاص ایجاد شده است. تفاوت‌های زیادی را اینجا می‌بینید. از فروشگاههایی اینترنتی زیادی که تنها اختصاص به برترین برندها دارد و توسط آنها اداره می‌شود تا مشتریانی که (با استفاده از سیستم امتیازی) خودشان از مالکین نشان‌مال هستند و شریک در سود پایان دوره!

همچنین ارائه بهترین‌ کالاها توسط بهترین برندها در نشان‌پَک! با قیمت‌هایی که بدلایل زیادی که در عمل خواهید دید، همیشه مناسب و قابل اعتماد خواهند بود. فروشگاه‌های نشان‌مال فقط در اختیار شرکت‌های اصلی ارائه کننده برندهای معتبر قرار میگیرد. اینجا مناسب حضور شرکت‌های واسطه و عرضه کنندگان متفرقه نیست.
پس تنها شرکت‌های اصلی صاحب برند می‌توانند در نشان‌مال دارای فروشگاه باشند. 
آرزو می‌کنیم حضور و عضویت شما در نشان‌مال لذت بخش بوده و فواید بسیاری بدنبال داشته باشد.