03/06/1398
توسط NM Admin
مرکز خرید آنلاین

 

نشان مال یک مرکز خرید آنلاین 

با پایان یافتن دوره فروشگاه‌های اینترنتی و کنار رفتن آنها، اکنون مراکز خرید آنلاین بهترین انتخاب برای مصرف کننده می‌باشند.
این مراکز، وب سایت‌هایی هستند که در آنها چندین فروشگاه محصولات خود را در یک پورتال و با یک سیستم پرداخت بفروش می‌رسانند. نشان مال مرکز خرید آنلاین برندهای برتر می‌باشد.
مصرف کننده این امکان را دارد که تنها در یک مرحله از چندین فروشگاه به آسانی و همزمان خرید کند.
در مراکز خرید آنلاین تعداد نامحدودی فروشگاه مستقل هستند. آنها میتوانند  محصولات و خدمات خود را از طریق یک وب سایت مشترک به مشتریان عرضه کنند.

مرکز خرید آنلاین محبوب‌تر است


مرکز خرید آنلاین به هر یک از فروشندگان یک پنل مدیریتی اختصاص می‌دهد .  درنتیجه آنها این امکان را دارند که  تنظیمات فروشگاه را انجام دهند. این فروشگاهها میتوانند  موجودی، قیمت، طراحی، چیدمان و … را مدیریت کنند.
امروزه در کشورهای پیشرفته این نوع مراکز خرید آنلاین بسیار پرطرفدار می باشند; چرا که علاوه بر فضای خریدی ایمن برای مصرف کننده، امکان مقایسه قیمت ها، دسترسی آسان و بدون واسطه به برند مورد نظر و خرید مستقیم از تولیدکنندگان فراهم شده است.

قیمتها در نشان مال مرکز خرید آنلاین 


در خریدهای آنلاین قیمت کالا و خدمات بسیار حائز اهمیت است.  مراکز خرید آنلاین با سیاست‌های مختلف در تامین کالا و ارتباط با تولید کنندگان اصلی این امر مهم را فراهم و هموار می‌کنند.
یکی از این مراکز خرید آنلاین “نشان مال” است که فروشگاه‌های خود را فقط در اختیار برندها قرار می‌دهد.
فروشگاه اصلی برندهای بزرگ در این مرکز خرید اینترنتی قرار دارند.
مشتریان می‌توانند با اطمینان کامل کالای اصل را با قیمت عالی و بصورت مستقیم از خود برندها خریداری نمايند. نشان مال مرکز خرید آنلاین برندهای برتر است. در این سایت شما می‌توانید براحتی و بدون واسطه از برند مورد نظر خود خرید کنید. این سایت اولین مرکز خرید آنلاین در ایران می‌باشد.

نظرات و دیدگاهها

هنوز دیدگاهی نوشته نشده است

نوشتن نظر جدید

اخبار برندها: اخبار برندها:

خبرها را با ایمیل دریافت کنید: خبرها را با ایمیل دریافت کنید: